Bota ne 2020

Ky eBook vizionar do t'ju bëjë të ndiheni të qetë në lidhje me botën e mrekullueshme të ardhshme!
Bota ne 2020
Base price $1.00
Description

"Miresevini ne boten fantastike te 2020. Thjesht imagjinoni nje bote paqesore te 2020.
Ne 2020, nuk ka kufij me ne bote. Njerezit udhetojne lirshem ne cdo shtet qe deshirojne. Jane te lire te bejne biznes ne cdo pjese te botes duke zhvilluar potencialin e tyre per mireqenien e njerezimit. Me ne fund, pas kaq shume kohesh njerezit do te mund te citojne fjalet e Sokratit “Une jam Qytetar I Botes dhe kombesia ime eshte dashamiresia”.
Te gjitha shtetet ndalojne se prodhuari dhe 
..."

Buy Visionary eBook The world of 2020 - Cirpala Nicolae - read on tablet, phone iPhone, iPad, Android, Kindle.

Additionally you may download eBook at retailers: Amazon, Google Play, iBooks, Kobo, Lulu etc bestsellers
Share you vision about 2020 in social networks with hash tag #TheWorldOf2020

Reviews

There are yet no reviews for this product.